В січні-червні клієнти «Вінницягаз Збуту» на 15% скоротили споживання газу

Клієнти ТОВ «Вінницягаз Збут» у січні-червні 2020р використали 207 млн м куб газу, а це майже на 30 млн м куб або на 15 % менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в повідомлені компанії.

Основні причини скорочення споживання – теплі погодні умови. Зниження обсягів споживання газу спостерігається серед усіх категорій споживачів Вінницької області. Так, населенням за пів року 2020 р. використано 200,1 млн м куб. блакитного палива, або на 30 млн кубометрів менше, ніж за 6 місяців 2019р. Непобутові споживачі газу — бюджетні та промислові, що є клієнтами «Вінницягаз Збуту», — скоротили споживання майже на 25 %.

«Таке зменшення об’ємів споживання газу пов’язано, в першу чергу, з аномально теплою зимою», - говорить директор «Вінницягаз Збуту» Василь Сопільник.

Споживання газу до кінця року залежатиме як від погодних умов, так і цінових тенденцій на ринку газу. Нагадаємо, що з 1 серпня відкривається ринок газу для населення.

На сьогодні він поки регулюється положенням про покладання спеціальних зобов'язань (ПСО). Ціна блакитного палива для побутових споживачів і релігійних організацій визначається станом на 22 число кожного місяця за формулою, яка затверджується Кабінетом міністрів.

«Так, ціна газу для населення Вінницької області у липні склала 2,974 гривні за кубометр або 28 копійок за кіловат-годину. Після скасування постанови про спецобов’язки ціну щомісяця встановлюватиме кожен постачальник в залежності від того ресурсу, який він сформував для своїх клієнтів», - зауважує директор «Вінницягаз Збуту» Василь Сопільник.

16:25 / 29 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події