В січні-червні фахівці «Харківміськгазу» понад 250 разів піймали харків’ян на спробах красти газ

В січні-червні 2020р спеціалістами АТ «Харківміськгаз» виявлено 258 випадків несанкціонованого відбору природного газу побутовими споживачами міста.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Серед яких 196 випадків несанкціонованого відновлення газоспоживання, 47 випадків втручання в роботу лічильника та 15 випадків облаштування врізок до газопроводів.

Сума збитків склала більше 1 млн гривень. Фахівці служб «Харківміськгазу» виявляють випадки несанкціонованого використання блакитного палива при знятті лічильника на повірку, при обході та огляді газових мереж та газового обладнання, а також за допомогою спеціального сучасного обладнання відслідковують сторонні втручання в роботу газорозподільних мереж.

Це дозволяє швидше та ефективніше знаходити місця втрат, а також підтверджувати факти порушень. Після того, як виявлено факти незаконного відбору блакитного палива, фахівці газової компанії складають акти про порушення, здійснюють обмеження/припинення газопостачання на об’єкт споживача та стягують завдані збитки, в тому числі через суд.

Окрім суми збитків, споживачу доведеться також сплатити всі послуги з відключення та відновлення газопостачання, а у разі пошкодження лічильника – його вартість разом із вартістю монтажних робіт. Несанкціоноване втручання у роботу газових мереж – це, в першу чергу, величезний ризик для безпеки споживачів.

Адже, як правило, несанкціоновані втручання здійснюють «горе-майстри», і як наслідок це може стати причиною аварії чи вибуху. Особливо це стосується несанкціонованих газопроводів, що здійснюються шляхом врізки в існуючі газопроводи.

Такі люди повинні усвідомлювати, що своїми діями не тільки наносять збитки підприємству, через що нестимуть матеріальну відповідальність, а й наражають на смертельну небезпеку себе, родичів та сусідів.

14:51 / 15 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події