В січні-червні до ЦОК Рівне звернулось на 15% більше клієнтів

В січні-червні до ЦОК Рівне звернулось на 15% більше клієнтів

За шість місяців цього року послугами центру скористалися 65,6 тис споживачів, це на 15% більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це йдеться в повідомленні компанії АТ «Рівнегаз».

З дня відкриття клієнти АТ «Рівнегаз» відвідали понад 341,6 тис разів.

«Розвиток клієнтського сервісу і сучасний підхід у наданні послуг для споживачів є пріоритетним напрямком у роботі «Рівнегазу», - говорить голова правління Петро Дубас.

В центрах обслуговування клієнтів «Рівнегазу» можна отримати вичерпну інформацію щодо газопостачання та газифікації (від консультації по особовому рахунку, видачі довідок, з’ясувати питання по встановленню лічильників, приєднанню до газової мережі, реконструкції системи газопостачання).

Для зручності відвідувачів у Центрі впроваджена автоматизована «електрона черга», програмне забезпечення якої дозволяє оптимально розподілити клієнтські потоки та зменшити час очікування споживачів в черзі.

А електронні табло та голосові повідомлення інформують клієнтів в операційному залі про наявність і номери вільних менеджерів. Втім, аби щоразу не звертатися в ЦОК, у центрі можна зареєструватися, аби передавати показники та контролювати власний рахунок через Особистий кабінет.

 

13:15 / 10 липня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події