В січні-березні понад 400 клієнтів «Харківміськгазу» вирішили замінити газове обладнання

До 104 ua Клієнтських просторів АТ «Харківміськгаз» з початку 2021р звернулися більше 400 клієнтів за консультаціями щодо встановлення та заміни газового обладнання.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Газове обладнання - важлива складова комфортного та енергоефективного споживання газу. За фаховими індивідуальними консультаціями, споживачі природного газу звертаються до Персональних менеджерів у 104 ua Клієнтські простори.

Тут можна ознайомитися з переліком послуг з приєднання та реконструкції, замовити комплексне виконання газифікаціїї, заощадивши кошти і час, підібрати газове обладнання та укласти договір на сервісне обслуговування.

При підборі газового обладнання для опалення та гарячого водопостачання спеціалісти радять врахувати:

- систему опалення (поверхнева, радіаторна, повітряна);

- матеріал, з яких побудовано теплові мережі;

- загальну опалювальну площу;

- тепловтрати (вентиляція, вікна, двері, утеплення стін, стелі будинку та матеріали з яких збудовано будинок);

- кількість постійно проживаючих мешканців.

Якщо у споживача невелика площа приміщення – немає сенсу ставити потужне обладнання і навпаки. Надавати перевагу краще обладнанню від провідних виробників, експлуатаційний термін якого становить не менше 10 років та яке підлягає гарантійному сервісному обслуговуванню.

Часто клієнти, аби заощадити кошти, купують обладнання, завезене з-за кордону, яке було у користуванні.

Переважна більшість такого обладнання, була замінена першим власником, через закінчення гарантійного строку обслуговування, воно пропрацювало більше 10 років. У момент покупки, клієнти справді економлять.

Проте втрачають одразу після встановлення обладнання, яке вже було у користування, адже воно споживає на 20-30% більше газу. Після закінчення гарантійного строку обслуговування, демонтажі і повторному встановленні на нову газову мережу, обладнання часто виходить з ладу, а запчастин на заміну немає, тому що дане обладнання, наприклад, було знято з виробництва.

Для тривалої експлуатації котла, потрібно дбати про вчасне технічне обслуговування.

Проводити регламентні роботи мінімум 1 раз на рік.

Наразі у 104.ua Клієнтських просторах клієнти можуть придбати необхідне газове обладнання від провідних виробників з гарантією та з подальшим технічним обслуговуванням. А також є можливість укласти договір на технічне обслуговування вже встановленого газового обладнання.

Котли, водонагрівачі, лічильники, модеми, сигналізатори – все необхідне, для комфорту та затишку в оселях.

15:35 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події