В режимі «митний склад» в українських ПСГ зберігається 515 млн куб м

Станом на початок червня в українських ПСГ в режимі «митний склад» зберігається 515 млн куб м природного газу, який закачали 24 міжнародні компанії, які не є резидентами України. Про це повідомляє прес-служба Оператора ГТС – АТ «Укртрансгаз».

Останні місяці, «Укртрансгаз» активно пропонує нерезидентам послугу зберігання газу в українських ПСГ в режимі «митний склад». У разі встановлення Регулятором (НКРЕКП) тарифів на послуги транспортування на короткі відстані, очікується збереження динаміки закачування газу до ПСГ в режимі «митний склад».

За словами УТГ, розвиток цього напрямку стратегічно важливий з точку зору надання послуг європейським компаніям, які мають попит на зберігання великих обсягів природного газу. Зокрема, це важливо в умовах невизначеності транзиту газу з 1 січня 2020р.

Сьогодні як компанії-резиденти, так і компанії-нерезиденти мають можливість зберігати газ на території України протягом 1095 днів без сплати митних зборів за умови подальшого транспортування природного газу з території України. Тариф на зберігання в режимі «митного складу» не відрізняється від звичайного тарифу на зберігання газу в ПСГ та становить близько €0,6/MWh.

Нагадаємо, 10 червня запаси газу в українських ПСГ перевищили 12 млрд куб м.

10:44 / 11 червня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події