В Києві 72 компанії уклали договір з постачальником «останньої надії»

Розподільча компанія «ДТЕК Київські електромережі« заявила, що в Києві, станом на 4 січня, 72 компанії уклали договір на поставку електроенергії з постачальником «останньої надії» - ДПЗД «Укрінтеренерго».

Згідно повідомленню прес-служби, в столиці клієнтами «Укрінтеренерго» стали, як комерційні структури, так і державні та комунальні підприємства, серед яких Банкното-монетний двір Національного банку України, ДП «Укроборонсервіс», ДП «Поліграфічний комбінат «Україна» по виготовленню цінних паперів» та інші.

Крім цього, компанія зазначає, що оператор системи розподілу може припинити електропостачання, як за зверненням нового постачальника, так і за заборгованість сформовану у 2018 році за спожиту електричну енергію. 

«Тож, дотримання платіжної дисципліни в нових ринкових умовах стає найважливішим фактором для отримання якісного та надійного електропостачання споживачами», - заявляє прес-служба.

Довідка ExPro. Поставка «останньої надії» передбачена законом України «Про ринок електричної енергії» для тих споживачів, які не змогли знайти постачальника на вільному ринку та забезпечити себе електроенергією з 1 січня 2019р. Термін поставки обмежений періодом 90 днів. В середині грудня 2018р Кабінет міністрів поклав виконання обов’язків з поставки «останньої надії» на ДПЗД «Укрінтеренерго», яке до цього в основному займалося експортом електроенергії, а НКРЕКП встановила тариф (рівень маржі) постачальника «останньої надії» на рівні 486,06 грн/МВт-год (без ПДВ). За словами члена НКРЕКП Олени Антонової, тариф постачальника «останньої надії» буде на 14% вище тарифу постачальника універсальної послуги.

Згідно розрахунків ExPro, кінцева вартість електроенергії, яка буде купуватися у постачальника «останньої надії» буде на рівні 2,54-2,79 грн/кВт-год (для промислових споживачів першого класу напруги) та 2,76-3,53 грн/кВт-год (для другого класу напруги).

15:34 / 10 січня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події