В Харкові виявлено 7 випадків втручань в систему газопостачання

За останні три місяці поточного року спеціалісти АТ «Харківміськгаз» виявили 7 випадків незаконного втручання в мережу газопостачання, а це більше в 2 рази, ніж за такий же період в минулому році.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Випадки несанкціонованих врізок в газорозподільну систему були виявлені у Київському, Холодногірському, Немишлянському та Новобаварському районах міста. Лідером таких порушень є Немишлянський район – чотири випадки.

Найпоширеніші способи незаконного споживання природного газу відбуваються шляхом врізки у підземний газопровід, газопровід в стіні, врізки в дворовий газовий ввід, що дає можливість користуватися газом в обхід приладу обліку та інше.

Завдяки найсучаснішому спеціальному обладнанню фахівці «Харківміськгазу» безпомилково виявляють місця незаконного використання газу.

Після того, як виявлено факти незаконного відбору блакитного палива, фахівці газової компанії складають акти про порушення, здійснюють обмеження/припинення газопостачання на об’єкті споживача та стягують завдані збитки, в тому числі через суд.

Самовільне втручання в газову мережу становить загрозу для життя та здоров’я самих споживачів. Так як несанкціоноване підключення зазвичай відбувається «кустарним» методом і може стати причиною аварії чи вибуху.

Також споживання газу шляхом його крадіжок є більш витратним для споживача. Адже доводиться компенсувати збитки та оплачувати послуги з відключення та пуску газу.

17:37 / 20 жовтня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події