В Держгеонадрах ініціювали антикризову програму дій для збереження Причорномор ДРГП

Заступник голови Державної служби геології та надр (Держгеонадра) України Роман Сарамага завершив робочу поїздку до Одеської області, у рамках якої провів робочі наради із керівництвом та колективом Причорномоського державного регіонального геологічного підприємства (ДРГП), повідомляє пресслужба відомства.

За повідомленням, у результаті скорочення щорічного фінансування Причорномор ДРГП на 80%, матеріально-технічний та фінансовий стан підприємства погіршився до критичного рівня. Аби зберегти колектив правонаступника геологічної галузі у регіоні та відродити його потенціал, Держгеонадра ініціювали програму антикризових заходів, втілення яких розпочав під час своєї поїздки Роман Сарамага, відзначають у пресслужбі.

«Ми запропонували три напрямки роботи: залучення стратегічного партнера, вирішення питання з закінченням ремонту науково дослідного судна «Іскатель» та випуску його з Одеського морського торгового порту, захист активів держави та недопущення рейдерського захвату майна підприємства, — повідомив Роман Сарамага. — Зокрема, за моєї ініціативи відбулася зустріч керівників ДАТ «Чорноморнафтогаз» та Причорномор ДРГП в межах робочої групи щодо співпраці, передбаченої наказом Держгеонадр. Об’єднання зусиль двох компаній, які здійснюють діяльність на шельфі Чорного та Азовського морів є логічним кроком для подолання кризової ситуації».

У Держслужбі також нагадали, що ними було запропоновано низку змін до Загальнодержавної програми розвитку мінерально-сировинної бази на період до 2030 року, адже брак фінансування заходів, передбачених програмою, призвів до суттєвого погіршення стану держпідприємств геологічної галузі. Зокрема, регулятор ініціював створення Державного фонду розвитку мінерально-сировинної бази у складі спеціального фонду Державного бюджету України: встановити захищене фінансування за рахунок відрахування 1% від надходжень ренти за видобуток корисних копалин (орієнтовно 500 млн грн/рік).

11:13 / 12 серпня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події