В «Держгеонадрах» готові підготувати фінальний варіант оновленого Кодексу про надра України

Державна служба геології та надр України (Держгеонадра) готова взяти на себе відповідальність і підготувати фінальний текст Кодексу та передати його на затвердження європейським партнерам, аби прискорити процес завершення відповідного законопроекту, роботу над яким призупинено, повідомляє пресслужба відомства.

Як повідомляють в Службі, готовий текст нової редакції Кодексу планували завершити ще навесні та передати на розгляд парламенту. Провели низку робочих зустрічей за участі представників Міністерства енергетики, Федерації роботодавців України, народних депутатів, експертів галузі, профільних бізнес-асоціацій. Згодом напрацювання передали європейцям, які мали завершити документ, але через covid-19 та обмежувальні карантинні заходи процес зупинився. Тож голова Держгеонадр – Роман Опімах, виступив з ініціативою виконати усю необхідну роботу, аби фіналізувати довгоочікуваний документ.

Нагадаємо, робоча група, яка працювала над Кодексом і до якої входили представники Держгеонадр, погодила низку ключових пунктів, як то надання спеціальних дозволів за результатами прозорих аукціонів, лібералізація обігу ліцензій, оцифровування усієї первинної геологічної інформації та безкоштовний доступ до неї, строки дії ліцензій на геологічне вивчення та видобування, — оновлені правила роботи ринку обговорювали із надрокористувачами та врахували їх зауваження.

В Держгеонадрах запевняють, якщо вони отримають мандат на завершення робочої редакції Кодексу, вже за два місяці у гравців ринку з’явиться надія побачити чіткі правила, які врегулюють взаємодію між усіма учасниками галузі.

15:50 / 15 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події