В 2020р «Сумигаз» безкоштовно замінив понад 13 тис лічильників газу

У 2020р фахівці АТ «Сумигаз» організували періодичну повірку 32 тисяч лічильників газу.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Ця послуга є безкоштовною для населення і включає демонтаж, транспортування, монтаж, технічне обслуговування та пов'язаний з такою повіркою ремонт. 13,3 тис непридатних до експлуатації лічильників замінені на нові.

Кошти на повірку лічильників передбачені в тарифі на розподіл газу. Якщо виявляють непридатні до подальшої експлуатації лічильники, які через зношеність та пошкодження некоректно вимірювали обсяги використаного газу, за кошти компанії проводять технічне обслуговування або заміну.

«Якщо за результатами повірки порушень або відхилень в роботі приладу не виявлено, то він вважається придатним і його встановлюють на попередньому місці експлуатації. У лабораторії фіксують не лише перевірку метрологічних характеристик у роботі лічильників, а й виявляють випадки втручання в прилад. Минулого року на Сумщині виявлено 109 таких фактів. Саме споживач буде змушений відшкодувати вартість експертизи, ремонту чи придбання нового лічильника, зняття-встановлення приладу та відшкодувати збитки, завдані газорозподільному підприємству», - розповідає головний метролог «Сумигаз» Олександр Губський.

На Сумщині повірку лічильників здійснюють спеціалісти державного підприємства ДП «Сумистандартметрологія».

У грудні розпочалась робота з повірки лічильників у сучасному Метрологічному центрі RGC, який використовує автоматизоване обладнання кращих світових виробників та виконує повний технологічний цикл повірки в автоматизованому режимі, без участі людині.

17:05 / 26 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події