В 2020р «Миколаївгаз» прогнозує 200 млн грн збитків через збитковий тариф на розподіл

Новий тариф на розподіл для АТ «Миколаївгаз» з 1 січня 2020р становить 1,09 грн за 1 куб. м спожитого газу (без ПДВ), а це у 2,1 рази менше собівартості доставки газу споживачам, через це у 2020р збитки компанії складуть 200 млн грн.

Про це йдеться в повідомленні «Миколаївгазу».

Перегляд тарифу мав би вирішити дві головні проблеми газової компанії: підняти заробітну плату газовиків до конкурентного рівня та спинити відтік кваліфікованих фахівців, а також уникнути накопичення боргів за технологічний газ перед оператором ГТС. Але затверджений рівень тарифу, нажаль, не дозволяє цього зробити.

«Новий тариф не дасть можливості підняти зарплату працівників до конкурентного рівня та утримати фахівців від звільнення. Також він не дозволить закупити на ринку необхідні обсяги технологічного газу, тому автоматично створить фінансовий тягар для всього ланцюга транспортування газу до споживачів. Це може призвести до штучного банкрутства не лише Операторів ГРМ, а й нового незалежного оператора ГТС», - говорить фінансовий директор АТ «Миколаївгаз» Сергій Черніков.

НКРЕКП затвердило для АТ "Миколаївгаз" тариф на послуги розподілу природного газу на рівні 1,09 коп за 1 куб м, в той час як фактична собівартість робіт з доставки газу, за підрахунками компанії, становить 2.31 грн за куб м (без ПДВ).

Тому «Миколаївгаз» ще раз хоче звернути увагу Нацкомісії на розрахунки та наголошує на необхідності затвердження економічно обґрунтованого тарифу за розподіл газу.

14:00 / 15 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події