В 2020р 60 тисяч споживачів «Івано-Франківськгаз Збуту» отримують монетизовані пільги

З жовтня 2019р більше 60 тисяч споживачів газу Прикарпаття отримують монетизовані пільги на газ.

Відтак, кошти державної допомоги отримують пільговики, а не газопостачальні компанії.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут». Суми пільг розраховують структурні підрозділи з питань соціального захисту населення.

Газопостачальна компанія «Івано-Франківськгаз Збут» не впливає на нарахування чи призначення державної допомоги на газ.

«Державна допомога надходить споживачам двома способами: готівкою на рахунок пільговика в уповноваженому банку або безготівково на рахунки в «Ощадбанку». У зв’язку з цим, нарахування платежів за спожитий газ, починаючи з жовтня, здійснюється у повному обсязі, без врахування державної допомоги, яка надається пільговику», - розповідає керівник відділу продажів фізичним особам «Івано-Франківськгаз Збуту» Леся Хараїм.

Споживачі, які подали заяву до органу соціального захисту населення на отримання пільги готівкою, отримують державну допомогу через банк чи пошту.

Такі пільговики, а це близько 5 тис. прикарпатців, мають самостійно оплачувати рахунок за газ в повному обсязі. Решта споживачів отримують кошти монетизованої пільги безготівково на рахунки в «Ощадбанку».

Вони, як і раніше, сплачують частину платежу, а суму пільги «Івано-Франківськгаз Збуту» за них перерахує «Ощадбанк». Саме банк відповідає за своєчасне перерахування коштів монетизованої допомоги.

Відповідальними за забезпечення обліку пільговиків, внесення достовірних та повних даних до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, які мають право на пільги є органи соціального захисту населення.

А обов’язок «Івано-Франківськгаз Збут» - опрацювання вже наданих ними списків пільговиків та в наданні щомісячної інформації про нараховані суми за спожиті послуги у попередньому місяці та загальні суми до сплати.

12:35 / 27 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події