В 2019р клієнти «Рівнегаз Збуту» в 2,5 рази збільшили оплату через онлайн сервіси

В 2019р на Рівненщині в 2,5 рази збільшились кількість онлайн платежів за спожитий природний газ, порівняно з аналогічним періодом попереднього ркоу.

Про це йдеться в повідомленні компанії ТОВ «Рівнегаз Збут».

Якщо в 2018р розрахунки через сучасні онлайн-системи здійснили 4446 клієнтів «Рівнегаз Збуту», то за 11 місяців цього року ця кількість становить майже 12 тис. Тільки в листопаді онлайн-сервісами скористалися майже 4 тис споживачів.

Клієнти ТОВ «Рівнегаз Збут» мають змогу проводити розрахунки за газ через 7 онлайн-сервісів - в окремих випадках без комісій і завжди без черг.

«Наша компанія пропонує клієнтам ряд сучасних послуг, в т.ч. і дистанційні онлайн-сервіси для розрахунку за спожитий газ. Споживачі, які мають банківську карту та доступ до інтернету чи телефону, можуть вибирати для себе зручніший дистанційний спосіб оплати: не виходячи з дому та без черг. Водночас є сервіси, які дозволяють зареєструвати кілька рахунків і проводити оплату для своїх рідних», – каже директор «Рівнегаз Збуту» Леонід Кошельник.

Сервіси дозволяють зберегти шаблон платежу, картку для розрахунку або користуватись електронним гаманцем. Оплата комунальних послуг онлайн здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і Master Card.

Про наявність та розмір комісії платіжний сервіс інформує клієнта до здійснення транзакції. Після успішної оплати на екрані буде відображена квитанція, за бажанням її можна роздрукувати, зберегти або переслати на вказану адресу електронної пошти.

Кошти надійдуть на рахунок постачальника газу вже протягом трьох днів.

Серед додаткових можливостей такого онлайн сервісу як «Особистий кабінет» – інформація про стан особового рахунку, історія платежів та нарахування субсидії.

12:40 / 13 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події