В 2019/2020рр завод RGC Production збільшив інвестиції в 2 рази

Через високий попит на продукцію сучасний завод RGC Production, який розпочав свою діяльність рік тому - в травні 2019р, розширив виробництво, закупивши нову лазерну установку порізки та автоматизованого зварювального робота.

Про це йдеться в повідомленні компанії РГК.

Обсяг інвестицій у проект RGC Production вже перевищив 50 млн грн, а кількість співробітників за рік зросла вшестеро - до 170 осіб.

Напередодні річниці своєї діяльності RGС Production отримало міжнародні сертифікати - ISO-9001 та ISO-45001.

Як зазначив керівник проекту RGС Production Олександр Волович, отримані сертифікати підтверджують, що на підприємстві дотримані всі міжнародні стандарти в частині безпеки здоров’я та охорони праці та гарантують клієнтам, що продукція виробляється з дотриманням заявлених міжнародних стандартів якості.

На початку роботи завод випускав лише шафові газорегуляторні пункти (ШГРП). За рік, що минув замовникам було відвантажено 600 виробів. Сучасні газорегуляторні пункти значно зменшують експлуатаційні витрати і мають довші строки експлуатації. Загалом в Україні нараховується близько 20 тис ШГРП, що вичерпали свій строк експлуатації і чекають на заміну.

У відповідь на високий попит продукції RGC Production, було прийнято рішення розширити його виробництво з застосуванням найсучасніших технологій. Сума додаткових інвестицій склала 25 млн грн. Кошти були направлені на закупівлю нового виробничого обладнання. Зокрема, RGC Production поповнився ще одним роботизованим зварювальним комплексом , лазерною установкою автоматизованої порізки і автоматичною дробоструйною та лінією хімічної обробки металу.

Розширився і асортимент продукції RGC Production. Тепер на ньому виробляються блочні газорегуляторні пункти, газорегуляторні установки, вузли обліку газу, фільтри та пристрої для дистанційної передачі даних. В рамках проекту RGC Production виробляються і сучасні модеми для вузлів обліку природного газу. Вони розраховані як на корпоративних клієнтів, так і побутових.

«Встановлення модему значно спрощує взаємодію з газорозподільними компаніями і дозволяє клієнту контролювати витрати газу в режимі онлайн», - відзначив Олександр Волович. За рік роботи RGC Production відкрило філію в Сумах, яка спеціалізується на швейному виробництві.

Даний підрозділ створено для забезпечення співробітників газорозподільних компаній спецодягом, розроблених зурахуванням специфіки кожної спеціальності. З початком карантину швейне виробництво було екстрено перепрофільоване на виробництво індивідуальних засобів захисту. За два місяці роботи було вироблено понад 100 тисяч захисних масок та 4 тисячі комбінезонів.

Ними було забезпечено співробітників газорозподільних компаній, які працюють під брендом РГК, адже близько 12 тис фахівців продовжують виконувати свою роботу в умовах підвищеної небезпеки, пов’язаної з коронавірусом.

15:17 / 25 травня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події