В 2 рази зростає в зимовий період кількість викликів на АДС «Івано-Франківськгазу»

Восени кількість викликів на «104» зросла на 30%, а з початку року аварійно-диспетчерська служба АТ «Івано-Франківськгаз» опрацювала 20 тис звернень.

Про це йдеться в повідомленні компанії.

Якщо влітку за день надходить до 60 звернень, то зараз – 90. І ця цифра зростає. Як свідчить статистика минулого року, при мінусовій температурі екстрена служба опрацьовує близько 140 викликів на день.

Головна причина різкого зростання кількості викликів – самовільне встановлення споживачами газових приладів для обігріву приміщень, втручанням в конструкцію системи газопостачання та газових приладів, а також їх неналежний технічний стан.

Щоб вчасно відреагувати на виклик та не допустити надзвичайно ситуації, цілодобово працює 30 бригад «104». Це 384 працівники: майстри, слюсарі, водії та диспетчери.

Цього року вони опрацювали 20 тис викликів і подолали 344 тис км. Адже щоб доїхати в населений пункт сільської місцевості, бригаді «104» інколи потрібно проїхати десятки кілометрів.

«Просимо споживачів, які повідомляють про запах газу у помешканні, правдиво надавати інформацію диспетчеру: чи є вдома хворі. Наша бригада, незалежно від відповіді споживача, обов’язково приїде. Але якщо в помешканні є хворий, після виклику одразу проведе дезінфекцію захисних костюмів та спецавтомобіля з обладнанням», - каже начальник АДС «Івано-Франківськгазу» Сергій Прокопенко.

До речі, щоб не допустити інфікування працівників та споживачів, екстерна служба «Івано-Франківськгазу» щоденно проводить дезінфекцію 30 спецавтомобілів АДС зсередини та зовні.

16:48 / 30 листопада 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події