В І кв 2020р клієнти «Чернівцігазу» з автономним опаленням сплатять за доставку газу на 36% менше ніж в І кв

Впродовж перших трьох місяців поточного року домогосподарства в Чернівецькій області, що використовують газ для опалення будинків, платитимуть на 36% менше, ніж в першому кварталі 2019р.

Про це йдеться в повідомленні АТ «Чернівцігаз».

Це стало можливим завдяки впровадженню НКРЕКП нової системи оплати послуг доставки газу. Згідно з розрахунками, найбільш вигідною нова система буде для домогосподарств, які використовують газ для опалення будинків. Їх платежі за доставку газу зменшаться в середньому на третину. Наприклад, домогосподарство в Чернівецькій області, яке споживає 1479 куб м газу на рік, за три місяці сплатить 466 грн замість 728 грн.

«Остаточне відділення продажу газу від його транспортування завершило анбандлінг, який тривав в Україні впродовж останніх п’яти років. Тепер споживач не прив’язаний до постачальника газу і має можливість вибору», - розповів комерційний директор «Чернівцігазу» Дмитро Голубченко.

Нагадаємо, що 24 грудня 2019р Регулятор затвердив нові тарифи для Оператора ГТС та операторів ГРМ.

А в січні 2020р споживачі газу вперше отримали квитанції на оплату доставки газу.

14:55 / 28 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події