УТГ програв суд АМКУ, який зобов’язав його скасувати результати тендерів із закупівлі 0,4 млрд куб м газу

Верховний суд відхилив касацію АТ «Укртрансгаз» на рішення судів попередніх інстанцій, які залишили в силі його зобов’язання скасувати результати тендеру із закупівлі природного газу на ВТВВ у вересні 2017р. Відповідне рішення у справі №826/13324/17 ухвалено 11 лютого.

УТГ подавав позов до Антимонопольного комітету України, який у вересні 2017р зобов’язав його скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції ТОВ «Торговий дім «Сокар» за двома лотами по 210 млн куб м у процедурі закупівлі природного газу від 13.09.2017р. УТГ мотивував неприйняття пропозиції тим, що назва посади особи, яка підписала банківську гарантію «Сокару», не відповідає посаді, зазначеній у довіреності.

Крім того АМКУ зобов`язав УТГ скасувати рішення про допущення до аукціону пропозиції НАК «Нафтогаз України» через відсутність електронно-цифровий підпис відповідальної особи. Переможцем тендеру за двома вищезазначеними лотами став «Нафтогаз».

АМКУ, ухвалюючи рішення, зазначив, що тендерні пропозиції ТД «Сокар» неправомірно відхилені замовником, оскільки документація не містила окремих вимог щодо обов`язкової необхідності надання в складі пропозиції довіреності на особу, яка підписала банківську гарантію, а також вимог до змісту та форми довіреності.

Між тим, пропозиції ПАТ «НАК «Нафтогаз України» по лотам № 2, 3 вимогам тендерної документації не відповідали, оскільки достовірність електронних цифрових підписів банківських гарантій від 03 серпня 2017 року не підтверджено. Вивчивши матеріали справи суд дійшов висновку, що рішення АМКУ було законним та обґрунтованим.

10:10 / 14 лютого, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події