USAID надасть підтримку «Ощадбанку» для роботи в новому ринку електроенергії

Проект енергетичної безпеки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підписав з «Ощадбанком», який являється уповноваженим банком на ринку електроенергії, меморандум про об’єднання зусиль та надання підтримки банку для забезпечення розрахунків у новій моделі ринку електроенергії. Про це йдеться в прес-релізі USAID.

Згідно повідомлення, USAID Проект енергетичної безпеки надаватиме підтримку «Ощадбанку», як уповноваженому банку, на початкових етапах роботи нового оптового ринку електроенергії з метою створення комплексної системи фінансових гарантій для учасників ринку у сегменті заключення двосторонніх договорів, функціонування ринку «добу наперед», внутрішньодобового та балансуючого ринків.

«Ця подія є знаковою, адже енергетичний напрям для банку залишається пріоритетним… Наше партнерство з USAID Проектом енергетичної безпеки допоможе покращити умови для впровадження реформ в енергетичному секторі, виконання Україною міжнародних зобов'язань та посилення її енергетичної безпеки», - прокоментував підписання меморандуму голова правління банку Андрій Пишний.

«Ощадбанк» допоможе зменшити ризики неплатежів з боку учасників оптового ринку, та підвищити ліквідність, що є вирішальними факторами для ефективного функціонування ринку. Конкурентний ринок сприятиме забезпеченню населення доступною, надійною, сталою та безпечною енергією», - підкреслив старший радник USAID з питань енергетики Шукру Богут.

19:34 / 16 травня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події