USAID надасть підтримку «Ощадбанку» для роботи в новому ринку електроенергії

Проект енергетичної безпеки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) підписав з «Ощадбанком», який являється уповноваженим банком на ринку електроенергії, меморандум про об’єднання зусиль та надання підтримки банку для забезпечення розрахунків у новій моделі ринку електроенергії. Про це йдеться в прес-релізі USAID.

Згідно повідомлення, USAID Проект енергетичної безпеки надаватиме підтримку «Ощадбанку», як уповноваженому банку, на початкових етапах роботи нового оптового ринку електроенергії з метою створення комплексної системи фінансових гарантій для учасників ринку у сегменті заключення двосторонніх договорів, функціонування ринку «добу наперед», внутрішньодобового та балансуючого ринків.

«Ця подія є знаковою, адже енергетичний напрям для банку залишається пріоритетним… Наше партнерство з USAID Проектом енергетичної безпеки допоможе покращити умови для впровадження реформ в енергетичному секторі, виконання Україною міжнародних зобов'язань та посилення її енергетичної безпеки», - прокоментував підписання меморандуму голова правління банку Андрій Пишний.

«Ощадбанк» допоможе зменшити ризики неплатежів з боку учасників оптового ринку, та підвищити ліквідність, що є вирішальними факторами для ефективного функціонування ринку. Конкурентний ринок сприятиме забезпеченню населення доступною, надійною, сталою та безпечною енергією», - підкреслив старший радник USAID з питань енергетики Шукру Богут.

19:34 / 16 травня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події