УНБ за 9 місяців 2020 р направило до місцевих бюджетів 31,8 млн грн рентних платежів

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (УНБ) протягом січня-вересня 2020 р сплатило 635,5 млн грн рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату, повідомляє пресслужба компанії.

Разом з тим, до місцевих бюджетів направлено 31,8 млн грн з цієї суми, в тому числі:

  •  12,7 млн грн – до обласного бюджету Харківської області;
  •  12,7 млн грн – до бюджету Краснокутського району;
  •  6,4 млн грн – до бюджетів Олексіївської, Качаловської та Кітченківської сільрад.

У третьому кварталі поточного року загальна сума рентної плати склала 170,4 млн грн. З них до місцевих бюджетів було направлено 8,5 млн грн.

«Навіть в умовах нестабільної ринкової ситуації УНБ продовжує в повному обсязі виконувати фінансові зобов'язання перед бюджетами всіх рівнів. Як відповідальний бізнес, ми розуміємо, наскільки важлива для місцевих громад наша підтримка. Ми раді, що децентралізація рентної плати дозволяє цю підтримку надавати», – зазначив керівник фінансового департаменту ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» Віталій Дороган.

Нагадаємо, з 1 січня 2018 р набрав чинності Закон України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо зарахування рентної плати за користування надрами для видобування нафти, природного газу і газового конденсату», який сприяв децентралізації рентної плати.

Так, 95% від загальної суми рентної плати Компанії зараховується до державного бюджету, інші 5% – до обласного, районного та сільського бюджетів за місцезнаходженням (місцем видобутку) природних ресурсів.

10:13 / 29 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події