UNB ввела в експлуатацію 5-ту свердловину за рік

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (УНБ) освоїло свердловину №42 Сахалінського родовища глибиною 4868 м з початковим добовий дебіт природного газу 158 тис куб м, та конденсату – 19,4 т. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням, при випробуванні горизонту В-22 отримано комерційний приплив газу і конденсату. Буріння і кріплення свердловини виконано за допомогою канадського бурового верстату NOV 2000 HP DC обладнаного системою верхнього приводу. Строк буріння зазначеної свердловини склав 132 доби, що на 10 діб менше проектного терміну, відзначають в компанї. 

Традиційно, генеральним підрядником при спорудженні свердловини виступила «Бурова компанія Укрбурсервіс». У процесі буріння і кріплення свердловини використовували обладнання та сервісні послуги відомих зарубіжних компаній: Voestalpine Tubulars GmbH & Co KG, Smith Bits, Weatherford Ukraine, LGH Inc, Exlalo Drilling Ukraine, New Tech Ukraine, Denimex Ukraine, зазначили в пресслужбі.

«Ми продовжуємо інвестувати у передові технології буріння, персонал та управлінські практики з метою збільшення видобутку вуглеводнів. І освоєння чергової нової свердловини — важливий крок у реалізації цієї стратегії. Висловлюю подяку всій нашій команді професіоналів, злагоджена робота якої не тільки приносить позитивні результати для компанії, але і служить значним внеском у розвиток енергетичної незалежності України», — зазначив Богдан Кукура, Технічний директор УНБ.

Нагадаємо, це вже друга свердловина (після №32 Сахалінського НГКР ) за рік, яка успішно пробурена за допомогою цієї ж установки NOV2000 HP DC, з залученням бурового підрядника - компанії «Укрбурсервіс».

13:41 / 3 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події