«Укртранснафта» замовить послуги з діагностики нафтоперекачувальних станцій та нафтопроводів

15 квітня на сайті Prozzoro, АТ «Укртранснафта» опублікувала тендер з комплексного діагностичного обстеження протикорозійного стану підземних комунікацій нафтоперекачувальних станцій (НПС) та магістральних нафтопроводів (МН). Тендер складається з 8 лотів, на загальну суму 8,4 млн грн (з ПДВ).

Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 7 травня, а оскаржити умови закупівлі до 13 травня. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 17 травня, після чого буде оголошена дата аукціону. Строк виконання робіт розрахований протягом 180 календарних днів з моменту отримання письмової заявки замовника.

Метою виконання робіт, є визначання стану протикорозійного захисту і корозійного стану підземних комунікацій та отримання поновленої детальної корозійної карти об’єкту, що обстежується.

Діагностичні обстеження мають бути виконані на: НПС «Снігурівка», НПС «Августівка», МН «Мозир-Броди» та МН «Броди-Держкордон».

16:29 / 15 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події