«Укртранснафта» проінспектує свої нафтопроводи за 363 млн грн

30 листопада на сайті Prozorro, «Укртранснафта» оголосила тендер на послуги з інспектування нафтопроводів на суму 363 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 24 грудня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 3 січня 2019р. Строк надання послуг розрахований до 31 грудня 2022р.

По технічним характеристикам детальної внутрішньотрубної діагностики потребують 29 ділянок магістральних нафтопроводів АТ «Укртранснафта».

Основною функцією обстеження є визначення місцезнаходження аномалій (дефектів) у стінках та зварних з'єднаннях трубопроводу, які можуть створювати ризик для безпечної експлуатації нафтопроводу. Для цього мають застосовуватися такі внутрішньотрубні інспекційні снаряди:

- профілеміри – для реєстрації і вимірювання геометричних параметрів труб і поворотів нафтопроводів.

- дефектоскопи – для реєстрації і вимірювання втрат і несуцільностей металу труб, деталей трубопроводу та їх зварних з'єднань.

Попередній аналогічний тендер «Укртранснафта» провела 25 жовтня 2017р на суму 224,5 млн грн, по діагностиці нафтопроводів філії «МН «Дружба». Переможцем тоді стала голландська компанія ROSEN Europe B.V.

15:33 / 3 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події