«Укртранснафта» повністю вивела «брудну» російську нафту з території України

АТ «Укртранснафта» 18 січня завершило виведення російської нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук з газопроводу «Дружба» до кордону зі Словаччиною, а 21 січня – до пункту здачі нафти «Будковце» (Словаччина). Про це повідомляє пресслужба компанії.

За словами компанії повторних випадків надходження забрудненої сировини з російської сторони міжнародною сюрвеєрською компанією SGS, що перевіряла якість нафти, зафіксовано не було.

Оператори нафтопроводу «Дружба» вдосконалили системи контролю якості нафти для убезпечення від подібних випадків у майбутньому. «Зі свого боку Укртранснафта повністю реалізувала функцію взаємодії з білоруською, словацькою та угорською сторонами та в автоматичному режимі отримує інформацію з вузлів обліку нафти та її якісні параметри. Окрім цього, Укртранснафта облаштувала на ЛВДС «Броди» спеціалізовану лабораторію міжнародного зразка, обладнання якої, зокрема, дозволяє оперативно визначати концентрацію хлорорганіки у нафті», - йдеться у пресрелізі компанії.

Нагадаємо, внаслідок потрапляння хлороганічних сполук до нафтопроводу «Дружба» російську нафту «Укртранснафта» зупиняла транзит нафти з 25 квітня до 11 травня 2019р та з 17 до 21 травня 2019р.

«Укртранснафта» отримала від російського ПАТ «Транснефть» за резервування потужностей нафтотранспортної системи в зв'язку з потраплянням до української ділянки нафтопроводу «Дружба» нафти з підвищеним вмістом хлорорганічних сполук €4,34 млн компенсації.

16:35 / 22 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події