«Укртрансгаз» впроваджує KYC стандарт для перевірки замовників послуг зберігання газу в ПСГ

АТ «Укртрансгаз» (УТГ) впроваджує міжнародний стандарт KYC (Know your customer – Знай свого клієнта) для перевірки замовників послуг зі зберігання природного газу в ПСГ. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Перевірка KYC включає комплекс заходів, зокрема встановлення учасників і кінцевих бенефіціарів контрагента, а також перевірку щодо застосування санкцій до контрагента, його учасників і кінцевих бенефіціарів.

За словами УТГ, клієнти, які мають намір укласти з УТГ договір на надання послуг зі зберігання (закачування, відбору) природного газу, мають заповнити спеціальний опитувальник контрагента KYC. В ньому необхідно зазначити належність до промислово-фінансової групи, учасників і кінцевих бенефіціарних власників контрагента та відомості про структуру власності контрагента.

УТГ повідомляє, що на сьогодні замовниками послуг зі зберігання газу є 790 компаній, 80 з яких - іноземні трейдери.

«Як оператор газосховищ України ми постійно вдосконалюємо нашу роботу з клієнтами – розробляємо нові послуги, розширюємо функціонал клієнтської ІТ-платформи, покращуємо внутрішні процеси. Використання стандарту KYC – наш наступний крок в цьому напрямку. Він робить процес взаємодії між оператором та клієнтами ще більш прозорим та структурованим», – зазначає т.в.о. генерального директора «Укртрансгазу» Сергій Перелома.

12:07 / 23 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події