«Укртрансгаз» оголосив тендер на реконструкцію магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород»

Укртрансгаз» в рамках реалізації проекту «Реконструкція, капремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород» оголосив тендери на постачання продукції – труб великого діаметрукранівфітінгів та гнутих відводів. Про це повідомила прес-служба оператора.


За останні три роки «Укратрансгаз» за власний кошт вже оновив частину цього газогону загальною протяжністю в 54 км. Наразі планується в рамках Проекту виконати капітальний ремонт чотирьох дільниць лінійної частини загальною довжиною 119 км та реконструкцію компресорної станції «Ромни».
Проект передбачається здійснити за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій, а саме Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та коштів АТ «Укртрансгаз». В рамках Проекту закупівлі товарів, робіт та послуг здійснюється відповідно до Політик та правил ЄБРР. Відповідні запрошення до участі в тендерах опубліковані і на офіційній сторінці ЄБРР:

https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627e.html
https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627f.html
https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627c.html
https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627d.html
Кінцевий термін отримання тендерних пропозицій або запитів на участь – 10 серпня 2018 року.

12:00 / 26 липня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події