«Укртрансгаз» оголосив тендер на реконструкцію магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород»

Укртрансгаз» в рамках реалізації проекту «Реконструкція, капремонт та технічне переоснащення магістрального газопроводу «Уренгой – Помари – Ужгород» оголосив тендери на постачання продукції – труб великого діаметрукранівфітінгів та гнутих відводів. Про це повідомила прес-служба оператора.


За останні три роки «Укратрансгаз» за власний кошт вже оновив частину цього газогону загальною протяжністю в 54 км. Наразі планується в рамках Проекту виконати капітальний ремонт чотирьох дільниць лінійної частини загальною довжиною 119 км та реконструкцію компресорної станції «Ромни».
Проект передбачається здійснити за рахунок кредитних коштів міжнародних фінансових організацій, а саме Європейського інвестиційного банку (ЄІБ), Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) та коштів АТ «Укртрансгаз». В рамках Проекту закупівлі товарів, робіт та послуг здійснюється відповідно до Політик та правил ЄБРР. Відповідні запрошення до участі в тендерах опубліковані і на офіційній сторінці ЄБРР:

https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627e.html
https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627f.html
https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627c.html
https://www.ebrd.com/work-with-us/procurement/p-pn-180627d.html
Кінцевий термін отримання тендерних пропозицій або запитів на участь – 10 серпня 2018 року.

12:00 / 26 липня, 2018

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події