«Укртрансгаз» модернізував ГРС в Київській та Вінницькій областях

АТ «Укртрансгаз» завершив комплексну реконструкцію двох газорозподільних станцій (ГРС), через які здійснюється газопостачання для частини побутових і промислових споживачів в Київській обл та м Вінниця. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

На Київщині оновлено систему газорозподільних станцій газопроводу-відводу Боярка-Іванків. На ГРС «Іванків» було збудовано нову блочно-модульну ГРС та змонтовано сучасне автоматизоване обладнання від провідного світового виробника TARTARINI (Італія). В результаті – суттєво покращились екологічні показники станції, зменшились обсяги використання газу для її технологічних потреб (ВТВ). На 10 ГРС в регіоні підключені до ГРС «Іванків» було значно скорочено експлуатаційні витрати.

На ГРС «Вінниця Південна» підвищено надійність газопостачання до м Вінниця шляхом комплексної заміни застарілих пристроїв та вузлів на технічне обладнання від компаній SICK, IGTM i HEAT.

Як повідомляв ExPro, «Укртрансгаз» на 65% готовий до опалювального сезону 2019-2020рр.

Довідка ExPro:

ГРС «Іванків» була введена в експлуатацію в 1986 р для забеспечення природним газом м Іванків та прилеглих сіл. Проектна продуктивність станції після реконструкції становить 8 тис куб м/год до м Іванків та 27 тис куб м/год до населених пунктів Іванківського району.

ГРС «Вінниця Південна» функціонує з 1975 р. В 2019 р повністю замінене застаріле обладнання, а саме - вузол комерційного обліку газу був замінений ультразвуковими лічильниками SICK (Німеччина) та вимірювальним пристроєм турбінного типу IGTM (Німеччина), повністю замінено вузол редукування з встановленням сучасних регуляторів тиску газу виробництва HEAT (Австрія), змонтовано новий вузол очистки газу на базі вітчизняних фільтрів-сепараторів.

10:32 / 13 серпня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події