«Укртелеком» буде продавати електроенергію від постачальника YASNO, даючи 15% знижку на інтернет

Телекомунікаційна компанія «Укртелеком» буде продавати електроенергію від постачальника YASNO (входить до складу енергохолдингу ДТЕК) в Харківській, Черкаській та Запорізькій областях, пропонуючи 15% знижку на послугу оптичного інтернету. Про це 7 квітня повідомив прес-центр «Укртелекому».

«Тепер у Харківській, Черкаській та Запорізькій областях менеджери «Укртелекому» надаватимуть своїм бізнес-клієнтам консультаційні послуги з придбання електроенергії у постачальника YASNO», - йдеться у повідомленні.

Юридичні особи, які таким чином придбають електроенергію в YASNO, отримають пропозицію на високошвидкісний оптичний інтернет від «Укртелекому» зі знижкою 15%. Крім того, протягом перших 3-х місяців вони сплачуватимуть за електроенергію без нарахувань за послуги постачальника (0,1% від вартості електроенергії).

Також зазначається, що на сьогодні постачальник YASNO забезпечує поставку для більше ніж 80 тис юридичних клієнтів, в той час як «Укртелеком» обслуговує понад 100 тис юридичних осіб в усіх областях України.

«Співпраця «Укртелекому» та YASNO реалізується в межах партнерської програми, яку нещодавно запустив енергопостачальник», - додали в прес-центрі телекомунікаційної компанії.

10:36 / 8 квітня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події