«Укрнафтобуріння» замовить проектні роботи з реконструкції УППНГ

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» оголосило відкриті одноступеневі торги на замовлення «Розробки проектно-кошторисної документації (ПКД) «Реконструкція УППНГ Сахалінського НГКР з влаштуванням пропанової холодильної установки (ПХУ)» Краснокутський район, Харківської області».

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковано 1 березня 2019р в системі публічних закупівель Smarttender

В ПКД з реконструкції Сахалінської установки попередньої підготовки нафти і газу (УППНГ) з влаштуванням ПХУ, передбачене блочно-модульне виконання у складі:

- однієї технологічної лінії підготовки газу;

- двох гвинтових компресорів;

- апарату повітряного охолодження;

- контур циркуляції холодоагенту з використанням екомайзерної схеми;

- ємність резервного запасу холодоагента;

- дозувальні насоси метанолу з частотними перетворювачами.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи. Комерційна пропозиція може бути подана до 15 березня 2019р. Строки виконання проектних робіт: з 20 березня - 7 листопада 2019р.

Довідка Exрro:

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (голова правління: Михайло Бакуненко) – одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область). Основні напрямки діяльності компанії – видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Обсяг видобутку газу УНБ в 2018 році склав 533 млн куб м, нафти і конденсату – 72 тис тонн. Компанія ввела в експлуатацію власний газопровід (37км), який з’єднує Сахалінське родовище та газотранспортний коридор Шебелинка-Київ.

17:34 / 1 березня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події