«Укрнафтобуріння» замовить дизайн-проект 3Д сейсміки на Клюшниківській площі

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» оголосило відкриті одноступеневі торги на замовлення «Виконання робіт по складанню дизайн-проекту 3Д сейсмічної зйомки методом ЗГТ (загальної глибинної точки) на Клюшниківській площі»

Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковано 13 березня 2019р в системі публічних закупівель Smarttender.

Згідно технічного завдання «Укнафтобуріння», об’єктом досліджень є осадова товща порід верхнього, середнього і нижнього карбону в межах ділянки надр Клюшниківської площі, яка складає 152,3 кв км.

Основні задачі, що вирішуються сейсморозвідкою:

  • Визначення оптимальних технологічних параметрів, геометрії розташування пунктів прийому (ПП) i пунктів збудження (ПЗ), методики проведення сейсмічної зйомки, що вирішують наступні геологічні задачі: створення достовірної структурно-тектонічної моделі об'єкта, прогнозування геологічного розрізу методами сейсмічної інверсії.
  • Забезпечення необхідної якості первинних сейсмограм шляхом відбору оптимальних параметрів збудження пружних хвиль під час проведення дослідних робіт.

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи. Комерційна пропозиція може бути подана до 20 березня 2019р. Строки виконання робіт: 8 тижнів.

Складання дизайн-проекту з проведення сейсмічних досліджень по технології 3Д методом ЗГТ на перспективній нафтогазоносній ділянці, стануть основою майбутньої тендерної документації на проведення польових сейсморозвідувальних робіт.

Довідка Exрro:

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (голова правління: Михайло Бакуненко) – одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область). Основні напрямки діяльності компанії – видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Обсяг видобутку газу УНБ в 2018 році склав 533 млн куб м, нафти і конденсату – 72 тис тонн. Компанія ввела в експлуатацію власний газопровід (37км), який з’єднує Сахалінське родовище та газотранспортний коридор Шебелинка-Київ.

 

14:08 / 14 березня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події