«Укрнафтобуріння» шукає підрядника з КРС

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» оголосило відкриті одноступінчасті торги на замовлення робіт з капітального ремонту свердловин (КРС) на Сахалінському родовищі, які опубліковані 8 жовтня 2019 р, в системі публічних закупівель Smarttender та на власному сайті unb.ua.

Згідно повідомлення компанії, аналіз пропозицій буде прийматись, по замовленню «Виконання робіт з капітального ремонту нафтових і газових свердловин по підготовці до ГРП» з указанням вартості наступних робіт:

№п/п Найменування робіт Одиниці виміру
1 Ставка за мобілізацію Обладнання та Персоналу Підрядника до Місця проведення Робіт (первинна мобілізація) термін проведення ___ діб 1 послуга
2 Ставка за монтування підйомного верстату, обладнання та персоналу – термін проведення ___ діб 1 послуга
3 Ставка за переміщення підйомного верстату та обладнання бригади КРС (на відстань до 30 км); 1 послуга
4 Ставка за кожні 10 км переміщення підйомного верстату та обладнання бригади КРС (при загальній відстані більше 30 км) 1 послуга
5 Ставка за демонтування підйомного верстату, обладнання та персоналу - термін проведення ___ діб 1 послуга
6 Ставка за демобілізацію Обладнання та Персоналу Підрядника з Місця проведення Робіт (остаточна демобілізація) - термін проведення ___ діб. За 1 добу
7 Добова Ставка Роботи персоналу та обладнання, в т.ч. ПММ За 1 добу
8 Ставка за Простій з бригадою, в т.ч. ПММ За 1 добу
9 Ставка за Простій без бригади, в т.ч. ПММ За 1 добу
10 Ставка за використання бурильних труб діаметром 73 мм (за 1000 м.п. в одну добу) За 1 добу
10 Ставка за використання бурильних труб діаметром 73 мм (за 1000 м.п. в одну добу) За 1 добу
11 Ставка за використання бурильних труб діаметром 60 мм (за 1000 м.п. в одну добу) За 1 добу

Детальніше з конкурсною документацією можна ознайомитись в розділі закупівлі «Документація до тендеру».

До участі в торгах запрошуються фізичні та юридичні особи. Подача конкурсних пропозицій приймається до 11 жовтня 2019р, та здійснюється виключно в електронному вигляді на електронно-торговому майданчику (ЕТМ), а розкриття їх відбувається в термін закінчення подачі автоматично. Початок робіт з капітального ремонту свердловин запланований на 31 жовтня 2019р.

Довідка Exрro:

ПрАТ «ВК «Укрнафтобуріння» (голова правління: Михайло Бакуненко) – одна з найбільших приватних газовидобувних компаній в Україні. З 2010 року розробляє Сахалінське нафтогазоконденсатне родовище (Краснокутський район, Харківська область).

Основні напрямки діяльності компанії – видобуток природного газу, газового конденсату та нафти. Обсяг видобутку газу УНБ в 2018 році склав 533 млн куб м, нафти і конденсату – 72 тис тонн. Компанія ввела в експлуатацію власний газопровід (37км), який з’єднує Сахалінське родовище та газотранспортний коридор Шебелинка-Київ.

 

14:06 / 9 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події