«Укрнафта» заправить автомобілі «Укрвакцини» за власний кошт

ПАТ «Укрнафта» уклало договір соціального партнерства з державним підприємством «Укрвакцина», що входить до структури Міністерства охорони здоров'я України, допомагаючи країні у боротьбі з поширенням COVID-19. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За повідомленням «Укрнафта» безкоштовно надасть 14 тис літрів дизельного пального для потреб вантажного транспорту, задіяного в транспортуванні засобів індивідуального захисту для медичних працівників по всій країні.

«Укрвакцина» надає послуги з митного оформлення, транспортування та зберігання товарів, в тому числі лікарських засобів та медичних виробів.

В пресслужбі компанії відзначають, що з початку пандемії Covid19 «Укрнафта» надавала допомогу медичним закладам на територіях громад, де підприємство здійснює господарську діяльність. У червні 2020р на прохання Долинської та Рожнятівської районних державних адміністрацій «Укрнафта» виділила 240 тис грн благодійної допомоги. За ці кошти нафтовики придбали захисні респіратори «БУК – 3К FFP» для потреб Долинської багатопрофільної лікарні, Центру первинної медичної допомоги Долинської райради та Рожнятівської центральної районної лікарні.

Також в компанії нагадали, протягом травня-червня 2020 р НГВУ «Охтирканафтогаз», «Полтаванафтогаз» та «Чернігівнафтогаз» передали до Сумської обласної клінічної спеціалізованої лікарні, Охтирської, Гадяцької, Варвинської та Прилуцької центральних районних лікарень, а також до Рашівського психоневрологічного будинку-інтернату майже 3 тони харчів.

12:53 / 18 вересня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події