«Укрнафта» відкликає пропозиції щодо оподаткування нафтовидобувних компаній

ПАТ «Укрнафта» відкликала свої пропозиції щодо змін в оподаткуванні нафтовидобувних компаній. Про це повідомляє пресслужба компанії відповідно з направленим офіційним листом до Президента та Прем'єр-міністра.

В пресслужбі зазначили, «Укрнафта» змінила своє рішення, оскільки розуміє, що у непростий для України час головний пріоритет – запобігання поширенню на території країни гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

Також в компанії повідомили, про наміри продовжувати видобуток та переробку вуглеводнів, виходячи з наявних матеріальних ресурсів, що дозволить забезпечити максимальне виконання заходів, необхідних для стабільної роботи державних органів, органів місцевого самоврядування та інших суб’єктів господарювання.

10:56 / 3 квітня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події