«Укрнафта» та «Інтер Енерго Трейд» сплатили по 250 тис грн штрафу за порушення умов ліцензії з постачання газу

ПАТ «Укрнафта» сплатило 250 тис грн штрафу за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу та внесло зміни до договорів на постачання газу з «Алакор Сіті» та ТОВ «Скай Фінанс». Ці факти зафіксовано постановою НКРЕКП, ухваленою на засіданні 19 листопада. Зокрема, в договорах з покупцями газу передбачено наявність істотної умови відповідно до Правил постачання природного газу, а саме: найменування Оператора газорозподільної системи/газотранспортної системи, з яким споживач уклав договір розподілу/ транспортування природного газу.

НКРЕКП також зафіксувала факт сплати 250 тис грн штрафу за порушення ліцензійних умов ТОВ «Інтер Енерго Трейд» та факт усунення виявлених раніше порушень – компанія зазначила в угодах із споживачами газу (ТОВ «Юніверсал Фіш Компані» та «Снятинський цегельний завод») істотні умови, зокрема ЕІС-код точки/точок комобліку, найменування оператора газорозподільної/газотранспортної системи, з яким споживач уклав договір розподілу/транспортування природного газу, порядок зміни постачальника.

Крім цього, регулятор ухвалив постанову про виконання його постанов щодо сплати штрафів за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності з постачання природного газу ТОВ «Укренерго-трейд», «Укргазпродакшн» та «Газенергопроект» (по 51 тис грн). Компанії повідомили про приведення договорів (їхніх шаблонів) зі споживачами у відповідність до Правил. «Укренерго-трейд» та «Укргазпродакшн» повідомили, що станом на березень-травень 2019р діючих договорів постачання природного газу не мали.

09:10 / 20 листопада, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події