В січні-червні «Укрнафта» сплатила майже 7 млрд грн податків

За перше півріччя 2019р ПАТ «Укрнафта» сплатило до бюджетів усіх рівнів податків на суму 6,8 млрд грн.

Про це йдеться в повідомленні компанії "Укрнафта".

Податки за звітний період на 2,0% перевищили аналогічний показник минулого року (6,6 млрд грн).

«Укрнафта» продовжує виконувати поточні податкові зобов’язання в повному обсязі, незважаючи на відсутність фінального рішення з питання погашення простроченого податкового боргу компанії та постійні проблеми з реалізацією видобутої нафти через систему державних аукціонів, через які «Укрнафта» реалізує нафту та конденсат та на яких початкова ціна встановлюється відповідно до затвердженого державою порядку.

Зокрема, за звітний період з 10 оголошених відбулось лише чотири аукціони.

Водночас над вирішенням питання простроченого податкового боргу «Укрнафта» працює вже більше трьох років і направила уряду низку пропозицій щодо реструктуризації податкового боргу, проте жодна з них не отримала підтримки.

В березні цього року акціонери погодили рішення, яке має призвести до повного погашення простроченого податкового боргу компанії через придбання НАК «Нафтогаз України» 2,06 млрд м3 газу, що був закачаний видобувником до підземних сховищ у попередні періоди, а також 2 млрд м3 газу майбутнього видобутку.

В свою чергу «Укрнафта» направить отримані гроші виключно на погашення податкового боргу (включно із штрафами та пенями), а також інших податкових зобов’язань, які виникнуть у процесі виконання угод.

Вирішення проблеми простроченого податкового боргу відкриє шлях до збільшення інвестицій, модернізації виробничих активів та сталого зростання обсягів видобутку вуглеводнів. Однак рішення уряду з цього питання і досі відсутнє.

11:43 / 12 липня, 2019

Подiї
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
Всі події