«Укргеофізика» проведе переобробку та інтерпритацію 2D сейсміки на 2 нещодавно придбаних ділянках УГВ за 11.4

Державне геофізичне підприємство (ДГП) «Укргеофізика» отримало перемогу в двох тендерах АТ «Укргазвидобування» на проведення науково-технічних послуг у галузі інженерії, а саме переобробки та інтерпретації даних сейсморозвідувальних робіт 2D на площах Ополонівська-1 та Калюжна-1 з врахуванням геологорозвідувальних робіт (ГРР) минулих років, загальною вартістю 11,4 млн грн (з ПДВ). Про це повідомляється в системі Prozorro 28 січня 2020р.

Заплановані строки надання послуг 6 місяців з дати підписання договору. Зазначена закупівля відбулася без застосування системи, тобто за відсутності конкуренції та наявної альтернативи, так як послуги можуть бути надані тільки зазначеним виконавцем.

З протоколів засідань тендерних комітетів, на площах Ополонівська-1 та Калюжна-1 сейсморозвідувальні роботи на замовлення АТ «Укргазвидобування» не проводились. З цих причин первинні польові матеріали зазначених площ, та їх подальшу переобробку та інтерпретацію доручено департаменту геофізики «Укргазвидобування» придбати у ДГП «Укргеофізика», як єдиного виконавця та власника архівів матеріалів сейсморозвідувальних та промислово-геофізичних робіт.

Як повідомлялось раніше «Укргазвидобування» придбало спеціальні дозволи на користування надрами площ Ополонівська-1 та Калюжна-1 (так звані «грінфілди») , минулого року в другому раунді електронних аукціонів Держгеонадр за 14,15 млн грн.

Довідка ExPro:

ДГП «Укргеофізика» - основний виробником геофізичних послуг в Україні, має багаторічний досвід виконання сейсморозвідувальних, гравірозвідувальних, магніторозвідувальних, електророзвідувальних робіт, промислово-геофізичних, геологічних, інженерно-геологічних та інших видів досліджень на всій території України.

З використанням результатів геофізичних та геолого-гідрогеологічних робіт, виконаних підприємством за 65 років своєї діяльності, відкрито більше 350 родовищ родовищ нафти та газу. Основний обсяг робіт складають сейсмічні дослідження і геофізичні дослідження свердловин.

ДГП «Укргеофізика» акредитовано Державною службою геології та надр України на проведення геологічної експертизи звітів щодо результатів геологічного вивчення надр, а також інших геологічних матеріалів.

17:14 / 29 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події