«Укргідроенерго» зможе продовжити будівництво ГАЕС лише за умови надання державних гарантій

ПрАТ «Укргідроенерго» зможе продовжити будівництво Дністровської ГАЕС та розпочати зведення Канівської ГАЕС лише за умови надання державою гарантій, які дозволять залучити довгострокові кредити в іноземних інвесторів під низький відсоток.

Про це 15 липня повідомив прес-центр компанії у відповідь на те, що 13 липня парламент не підтримав у першому читанні законопроект, який передбачає можливість отримання таких гарантій.

«Тільки надання державної підтримки у вигляді державної гарантії Уряду України дозволить ПрАТ «Укргідроенерго» залучити довгострокові інвестиції на найбільш вигідних умовах, що позитивно вплине на ефективність інвестиційних проектів, і не буде створювати додаткового навантаження на бюджет», - йдеться у повідомленні.

В прес-центрі зазначили, що компанія з 1996р співпрацює з Міжнародним банком реконструкції та розвитку, ЄБРР та Європейським інвестиційним банком, всі позики для проекту «Реабілітація ГЕС» були залучені саме під держгарантії. Останні отримуються на конкурсних умовах.

Отримання позикових коштів під державні гарантії не створює додаткового навантаження на бюджет, так як «Укргідроенерго» своєчасно та у повному обсязі виконує свої зобов’язання по обслуговуванню кредитних угод. При цьому слід зауважити, що компанія додатково сплачує Міністерству фінансів кошти у сумі 2% від непогашеної суми кредиту за надання державної гарантії.

«Хочу підкреслити, що за умови отримання держгарантій саме компанія, а не держава, несе фінансову відповідальність за виплати. Відзначу, що «Укргідроенерго» має успішну кредитну історію. Протягом усього періоду діяльності товариство здійснювало усі виплати за кредитами у строк. Аналіз фінансових показників «Укргідроенерго» за останні роки підтверджує стабільний фінансовий стан і позитивну динаміку розвитку компанії», - зауважив генеральний директор Ігор Сирота.

10:44 / 16 липня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події