«Укргідроенерго» зможе оновити обладнання на 6 станціях на 32 млн євро

ПрАТ «Укргідроенерго» за рахунок зекономлених 32 млн євро за проєктом «Реабілітація гідроенергетики» з Європейським інвестиційним банком, зможе оновити обладнання на 6 станціях.

Про це 25 червня повідомив прес-центр Міністерства енергетики.

«Коли Міністр фінансів підпише лист про внесення змін, «Укргідноенерго» матиме змогу використати заощаджені кошти на додаткову закупівлю обладнання для об’єктів гідрогенерації: генераторні вимикачі, високовольтні роз’єднувачі, регулятори швидкості, затвори та сміттєутримуючірешітки для 6 станцій», - зауважила в.о. Міністра енергетики Ольга Буславець.

Повідомляється, що 25 червня Кабмін погодив проєкт розпорядження Президента, яким пропонується уповноважити Міністра фінансів Сергія Марченка підписати лист про внесення змін до фінансової угоди з Європейським інвестиційним банком за проєктом «Реабілітація гідроенергетики.

Всього у 2012 році було виділено 200 млн євро кредитних коштів за цією програмою. «Укргідроенерго» вдалося заощадити кошти сумою 32,1 млн євро.

 
10:59 / 26 червня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події