«Укргідроенерго» планує до кінця 2022р збудувати 212 МВт energy storages

ПрАТ «Укргідроенерго» планує до кінця 2022р збудувати та ввести в експлуатацію ряд систем накопичення енергії загальною потужністю 212 МВт та сонячних електростанцій потужністю 65 МВт, які планується розташувати на території гідроелектростанцій.

Про це повідомив прес-центр компанії, з посиланням на слова генерального директора Ігоря Сироти.

«Плануємо, що до кінця 2022р ми завершимо цей проєкт і запустимо. Плануємо приблизно в травні наступного року (2021р – ред.) мати ініціацію і залучення кредитів, а для будівництва такої кількості акумулюючих сонячних батарей не треба багато часу. До кінця 2022 року ми цей проєкт реалізуємо», - сказав він.

За словами Сироти, цей проект готові кредитувати Світовий банк та Європейський інвестиційний банк, проект передбачає встановлення на території ГЕС та ГАЕС сонячних станцій потужністю 65 МВт та систем накопичення енергії потужністю 212 МВт. Генерацію СЕС планується використовувати на власні потреби, а надлишок – для продажу у вільному ринку.

Акумулятори, як повідомив гендиректор, будуть використовуватися для видачі потужності у короткий проміжок часу (до 7 хв), до того, як на повну потужність вийдуть гідроагрегати компанії.

«Щоб заповнити ці 7 хвилин, ми поставимо акумулюючі батареї. Практично ми будемо надавати послугу з нуля. Спочатку тих 7 хвилин будуть (видавати потужність – ред.) акумулюючі батареї, а потім – гідроагрегати. Це буде більш якісна послуга енергосистемі», - сказав Сирота, додавши, що поєднання ГАЕС, storages та СЕС – це поширений досвід в країнах Європи.

16:25 / 5 січня 2021

Подiї
09:00 / 20 травня, 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
Всі події