«Укргазвидорбування» виступить генеральним партнером Сarpathian Oil & Gas Conference 2019 у Львові

Компанія EXPRO Consulting, організатор Сarpathian Oil & Gas Conference 2019, рада повідомити про підтримку конференції з боку лідера галузі - «Укргазвидобування», яка виступить генеральним партнером заходу.

«Ми вдячні керівництву «Укргазвидобування» за підтримку конференції, впевнені, що Сarpathian Oil & Gas буде сприяти залученню інвестицій, технологій, нових партнерів та розвитку нафтогазовидобутку як в Західному регіоні, так і в Україні в цілому», - сказав директор EXPRO Геннадій Кобаль.

Сarpathian Oil & Gas Conference 2019 у Львові об‘єднає фахівців компаній з країн Карпатського регіону: України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та Австрії, а також з США, Канади, Великобританії, Азербайджану та Казахстану.

Міжнародний захід відбудеться за генерального спонсорства найбільшої видобувної та сервісної компанії західної України - «Західнадрасервіс». Партнери та спонсори конференції – видобувні компанії «Гео-Альянс», «ДТЕК Нафтогаз», Cadogan Petroleum, СП «Полтавська газонафтова компанія», сервісна компанія Expro Group та Denimex.

Серед учасників конференції – делегації компаній Burisma Holdings, «Укрнафтобуріння», Smart Energy, «Укрбурсервіс», «Навіком Енерджі», Peloton, «Українська бурова компанія», «Стрийнафтогаз», TAS Energy, Onico Energia, Emerson, STEP Oiltools, SOCAR-AQS, Solar Turbines, «Укртрансгаз», «Мартін Трейд» та багато інших. Крім того, 24 травня майданчик для газових трейдерів - Ukrainian Gas Market об’єднає всі провідні світові цінові агенції, які спеціалізуються на ринку природного газу – ICIS, Platts, Argus та REFINITIV (Thomson Reuters).

14:17 / 19 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події