«Укргазвидорбування» виступить генеральним партнером Сarpathian Oil & Gas Conference 2019 у Львові

Компанія EXPRO Consulting, організатор Сarpathian Oil & Gas Conference 2019, рада повідомити про підтримку конференції з боку лідера галузі - «Укргазвидобування», яка виступить генеральним партнером заходу.

«Ми вдячні керівництву «Укргазвидобування» за підтримку конференції, впевнені, що Сarpathian Oil & Gas буде сприяти залученню інвестицій, технологій, нових партнерів та розвитку нафтогазовидобутку як в Західному регіоні, так і в Україні в цілому», - сказав директор EXPRO Геннадій Кобаль.

Сarpathian Oil & Gas Conference 2019 у Львові об‘єднає фахівців компаній з країн Карпатського регіону: України, Польщі, Угорщини, Словаччини, Чехії, Румунії та Австрії, а також з США, Канади, Великобританії, Азербайджану та Казахстану.

Міжнародний захід відбудеться за генерального спонсорства найбільшої видобувної та сервісної компанії західної України - «Західнадрасервіс». Партнери та спонсори конференції – видобувні компанії «Гео-Альянс», «ДТЕК Нафтогаз», Cadogan Petroleum, СП «Полтавська газонафтова компанія», сервісна компанія Expro Group та Denimex.

Серед учасників конференції – делегації компаній Burisma Holdings, «Укрнафтобуріння», Smart Energy, «Укрбурсервіс», «Навіком Енерджі», Peloton, «Українська бурова компанія», «Стрийнафтогаз», TAS Energy, Onico Energia, Emerson, STEP Oiltools, SOCAR-AQS, Solar Turbines, «Укртрансгаз», «Мартін Трейд» та багато інших. Крім того, 24 травня майданчик для газових трейдерів - Ukrainian Gas Market об’єднає всі провідні світові цінові агенції, які спеціалізуються на ринку природного газу – ICIS, Platts, Argus та REFINITIV (Thomson Reuters).

14:17 / 19 квітня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події