«Укргазвидобування» замовить оцінку резервів вуглеводнів за 49,3 млн грн

6 грудня «Укргазвидобування» оголосило тендер на замовлення науково-технічних послуг в галузі інженерії, а саме, незалежну оцінку резервів (запасів, ресурсів) вуглеводнів родовищ та площ АТ «Укргазвидобування» на суму 49,3 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 20 грудня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 9 січня 2019р. Строк виконання замовлення до 31 грудня 2019р.

З документації допорогової закупівлі, відомо, що незалежний аналіз об’ємів запасів та ресурсів буде проводитись по 157 родовищам та 49 перспективних площам станом на 01.07.2019р. Дана робота планується в 5 етапів:

1. Збір, аналіз, систематизація всієї наявної інформації по 157 родовищах і 49 перспективних площах .

2. Власне експертиза та оцінка запасів по 157 родовищам.

3. Оцінка ресурсів родовищ та перспективних.

4. Оцінка газу ущільнених колекторів, з урахуванням схем розробки та рентних платежів, визначених Замовником пріоритетних родовищ і перспективних площ.

5. Актуалізація оцінки запасів та ресурсів по 157 родовищах і 49 перспективних площах АТ «Укргазвидобування», а також газу ущільнених колекторів. Складання кінцевого звіту за результатами всієї незалежної оцінки резервів (запасів, ресурсів) вуглеводнів родовищ та площ.

Аналогічний тендер «Укргазвидобуваня» уже оголошувало в серпні 2017 року, в ньому брали участь 5 іноземних компаній: Bayphase Limited, DeGolyer and MacNaughton, Ryder Scott Company, Sproule International Limited, Miller and Lents. Остання перемогла з пропозицією 20,4 млн грн при очікуваній 51,5 млн.грн . Miller and Lents є міжнародною нафтогазовою консультаційною фірмою, що пропонує послуги і досвід практично на всіх етапах геологорозвідки, буріння і експлуатації родовищ в нафтогазовій промисловості.

13:08 / 7 грудня, 2018