«Укргазвидобування» замовить оцінку резервів вуглеводнів за 49,3 млн грн

6 грудня «Укргазвидобування» оголосило тендер на замовлення науково-технічних послуг в галузі інженерії, а саме, незалежну оцінку резервів (запасів, ресурсів) вуглеводнів родовищ та площ АТ «Укргазвидобування» на суму 49,3 млн грн (з ПДВ). Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 20 грудня, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій 9 січня 2019р. Строк виконання замовлення до 31 грудня 2019р.

З документації допорогової закупівлі, відомо, що незалежний аналіз об’ємів запасів та ресурсів буде проводитись по 157 родовищам та 49 перспективних площам станом на 01.07.2019р. Дана робота планується в 5 етапів:

1. Збір, аналіз, систематизація всієї наявної інформації по 157 родовищах і 49 перспективних площах .

2. Власне експертиза та оцінка запасів по 157 родовищам.

3. Оцінка ресурсів родовищ та перспективних.

4. Оцінка газу ущільнених колекторів, з урахуванням схем розробки та рентних платежів, визначених Замовником пріоритетних родовищ і перспективних площ.

5. Актуалізація оцінки запасів та ресурсів по 157 родовищах і 49 перспективних площах АТ «Укргазвидобування», а також газу ущільнених колекторів. Складання кінцевого звіту за результатами всієї незалежної оцінки резервів (запасів, ресурсів) вуглеводнів родовищ та площ.

Аналогічний тендер «Укргазвидобуваня» уже оголошувало в серпні 2017 року, в ньому брали участь 5 іноземних компаній: Bayphase Limited, DeGolyer and MacNaughton, Ryder Scott Company, Sproule International Limited, Miller and Lents. Остання перемогла з пропозицією 20,4 млн грн при очікуваній 51,5 млн.грн . Miller and Lents є міжнародною нафтогазовою консультаційною фірмою, що пропонує послуги і досвід практично на всіх етапах геологорозвідки, буріння і експлуатації родовищ в нафтогазовій промисловості.

13:08 / 7 грудня, 2018

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події