«Укргазвидобування» вдячне Стівену та Азізі Болдуін за вагомий внесок в розвиток компанії

Стівен Болдуін, який обіймав посаду виконавчого директора та Азіза Болдуїн, яка працювала заступником голови правління з охорони праці завершили роботу в АТ «Укргазвидобуванні» (УГВ), через закінчення термінів дії їх контрактів, повідомляє пресслужба компанії.

В УГВ відзначають, що компанія буде й надалі дотримуватися взятого курсу як щодо нарощення видобутку газу, так і в питаннях розвитку компетенцій у сфері охорони праці та довкілля, над чим працювали Болдуіни.

«Досвід, знання та експертиза Стівена дали змогу нашій команді визначити пріоритетні напрями розвитку компанії, які лягли в основу перспективної програми нарощування видобутку «Тризуб». Разом зі Стівеном ми створили прозору систему планування та обліку виробничих процесів. Завдяки цьому нам вдалося вийти на реальні показники товарного газу і втримувати їх на рівні попередніх років навіть в умовах значного природного падіння. Азіза змінила підходи до роботи у сферах охорони праці та довкілля: ці напрями перетворилися з функцій на цінності компанії. Ми почали впроваджувати сучасні стандарти щодо засобів індивідуального захисту, які відповідають міжнародному рівню. Зробили серйозні кроки вперед у питаннях мінімізації впливу газовидобування на екологію. Ставлення Стівена й Азізи Болдуін до довірених їм ділянок роботи дало змогу змінити не тільки виробничі підходи, а й культуру компанії в цілому. Разом з усім колективом дякую Стівену й Азізі за цей внесок і бажаю успіхів у подальшій кар’єрі», – сказав Андрій Фаворов, директор з інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу України.

Тимчасове виконання обов’язків виконавчого директора покладено на Олега Сологуба, а заступника голови правління з охорони праці, промислової безпеки та екології – на Єгора Солдатова., зазначають в держкомпанії.

13:29 / 25 березня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події