«Укргазвидобування» побудує новий газопровід що з’єднає Чутівську та Розпашнівську УКПГ за 83 млн грн

Акціонерне товариство «Укргазвидобування» оголосило тендер на інженерні та будівельні роботи, а саме на будівництво газопроводу Чутівська установка комплексної переробки газу (УКПГ) - Розпашнівська УКПНГ, роботи «під ключ», з очікуваною вартістю 82,7 млн грн (з ПДВ). Про це йдеться у повідомленні компанії, яке опубліковане 10 жовтня 2019 р в системі публічних закупівель Prozorro.

Звернутися щодо роз’яснень по тендеру можна до 23 жовтня 2019 р, після чого буде запланована дата аукціону. Кінцевий строк подання тендерних пропозицій: 1 листопада 2019 р. Строки виконання робіт: до 31 грудня 2020 р.

Згідно технічних вимог закупівлі «Нове будівництво газопроводу Чутівська УКПГ - Розпашнівська УКПНГ (за межами населених пунктів на території адміністративного підпорядкування Войнівської сільської ради, Чутівської селищної ради Чутівського району та Максимівської сільської ради Карлівського району Полтавської області). Роботи «під ключ», основне призначення об’єкту наступне:

1. Транспортування газу Чутівського НГКР до Розпашнівської УКПНГ.
2. Зниження робочих тисків на свердловинах Чутівського НГКР.
3. Зменшення точок входу до ГТС «Укртрансгаз»

Основні технічні рішення, що будуть використані при будівництві в частині транспортування газу:

- Міжпромисловий газопровід для транспортування газу від Чутівської УКПГ до Розпашнівської УКПГ.

- Загальна довжина газопроводу та довжина труб Ø325*9 мм/16083 п.м (діаметр та товщину стінки газопроводу згідно гідравлічних розрахунків та розрахунків на міцність).

- Точки приєднання до існуючих мереж визначені проектом. - Систему електрохімічного захисту газопроводу.

- Антикорозійний захист підземної частини трубопроводів передбачити згідно ДСТУ 4219 з заводським (базовим) покриттям.

- Антикорозійний захист наземної частини передбачити згідно ДСТУ ISO 12944:2015.

12:18 / 11 жовтня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події