«Укргазвидобування» отримало 301 млн грн прибутку у 1-му півріччі 2020 р

АТ «Укргазвидобування» (УГВ), що є частиною дивізіону «Нафтогаз Розвідка та Видобування», за підсумками 1-го півріччя 2020 р отримала чистиого прибутку – 301 млн грн, а операційного – 1,7 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба компанії.

За цей же період компанія інвестувала у розвиток видобування українського газу 6,9 млрд грн, перерахувала 12,7 млрд грн податків до бюджетів усіх рівнів, а також спрямувала 576 млн грн на протидію пандемії коронавірусу в Україні.

На фінансові результати УГВ в 1-му півріччі вплинуло зниження середньої ціни реалізації газу на 46% порівняно з аналогічним показником попереднього року. Це призвело до пропорційного зменшення чистого доходу від реалізації продукції компанії – з 44,6 млрд грн у 1-му півріччі 2019 року до 23,6 млрд грн у 1-му півріччі 2020 року.

Разом з тим за 6 місяців 2020 р було видобуто 6,76 млрд куб м газу, який група Нафтогаз поставила населенню і ТКЕ, що на 0,8% менше ніж минулого року. Такі результати забезпечені за рахунок введення в експлуатацію 24 свердловин, а також  проведення 347 операцій колтюбінговими установками та 53 операцій з ГРП. Крім того, виконано 62 операції з капітального ремонту свердловин.

В пресслужбі також нашадали, що на термінах реалізації низки нових виробничих проєктів позначилося зниження мобільності підрядних організацій і неможливість вчасного проведення процедури оцінки впливу на довкілля у зв’язку з пандемією коронавірусу, а також вступ у силу закону про публічні закупівлі.

«Укргазвидобування демонструє стабільність виробничих результатів і продовжує інвестувати у видобуток власного газу для країни. У кризових умовах нам вдається утримувати планові показники за рахунок концентрації на високопотенційних проєктах і підвищенні операційної ефективності. При цьому, разом з групою Нафтогаз, компанія продовжує бути ключовим платником податків до бюджетів всіх рівнів, а також одним із найбільших донорів у боротьбу з COVID-19», – зазначила Олена Кобець, генеральний директор «Укргазвидобування».

10:52 / 1 жовтня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події