«Укргазвидобування» долучилося до Глобального договору ООН

АТ «Укргазвидобування» підтримало ініціативу об’єднання бізнесу по всьому світу довкола вирішення найважливіших викликів сучасності: захисту прав людини, охорони довкілля, боротьби з корупцією, якісної освіти тощо.Про це повідомляє пресслужба компанії.

Приєднання до ініціативи означає, що УГВ поділяє глобальні цілі сталого розвитку й зобов’язується керуватися ними у своїй роботі, повідомили в компанії.

«Як одна із найбільших промислових компаній України, ми усвідомлюємо свою роль у розвитку регіонів і всієї країни. Ми маємо амбітну мету – у найближчі три роки створити в компанії потужну систему корпоративної соціальної відповідальності. Долучення до Глобального договору – це доступ до міжнародного майданчика для розвитку партнерських відносин із громадянським суспільством, державними та неурядовими організаціями. Це також можливість переймати найкращі практики й залучати додаткові ресурси для досягнення нашої мети», – зазначив директор з інтегрованого газового бізнесу Нафтогазу України Андрій Фаворов.

Як повідомляють в пресслужбі компанії, згідно з правилами Глобального договору, «Укргазвидобування» щорічно звітуватиме про свої дії щодо реалізації програм і проєктів зі сталого розвитку.

Довідка Expro:

Глобальний договір ООН (unglobalcompact.org) є найбільшою у світі ініціативою з корпоративної соціальної відповідальності, до якої вже долучилася 9531 компанія зі 165 країн світу. Документ декларує десять принципів щодо прав людини, трудових відносин, охорони навколишнього середовища та боротьби з корупцією.

Офіційна сторінка Укргазвидобування на сайті Глобального Договору ООН за посиланням.

15:22 / 31 січня, 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події