«Укргазвидобуток» планує буріння 4 свердловин на Островерхівському родовищі

Приватне акціонерне товариство «Укргазвидобуток», що входить до групи Smart Energy, планує буріння двох розвідувальних свердловин №29, №30 та двох пошукових свердловин №35, №36 на Островерхівському родовищі. Про це йдеться у повідомленні компанії, розміщеному в реєстрі оцінки впливу на довкілля, яке опубліковане 11 квітня 2019р.

З метою майбутніх розвідки і видобутку вуглеводнів планується провести облаштування Островерхівського ГКР, а саме:

· спорудження 4-х водних свердловин,

· будівництво тимчасових технологічних трубопроводів до свердловин,

· обв’язка і підключення свердловин до УПГ Бистрівського блоку,

· модернізація системи підготовки газу та збільшення ємнісного парку УПГ Бистрівського блоку,

Промислова експлуатація родовища проводиться відповідно до спеціального дозволу на користування надрами в межах Островерхівського родовища № 4404 від 04.10.2007 р.

Довідка Expro:

Smart Energy (керівник: Сергій Глазунов, засновники: Пелідона Сервісез ЛТД (Кіпр), Вадим Новинський) – це група компаній нафтогазової галузі, що входить в структуру Смарт-холдингу - одно з найбільших промислово-інвестиційних об'єднань України. Також входить в п’ятірку найбільших газовидобувних компаній.

Компанія об’єднує британську Regal Petroleum з активами в Полтавській області (представництво «Регал Петролеум Корпорейшн Лімітед») і нафтогазовидобувні компанії ПРаТ«Укргазвидобуток» і ТОВ «Пром-енерго Продукт», що здійснюють свою діяльність в Харківській області.

15:12 / 15 квітня, 2019

Подiї
08:00 / 23 травня, 2019
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019 Перший день конференції 23 травня присвячений новим технологіям видобутку нафти і газу, геологічним дослідженням, бурінню, інтенсифікації видобутку (ГРП, снабінг) та ремонту свердловин. Головна тема другого дня міжнародного заходу - трейдинг природного газу в Україні та Європі. Ukrainian Gas Market 24 травня збирає постачальників, видобувників, трейдерів та імпортерів природного газу.
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2019
12:30 / 5 березня, 2019
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні Для обговорення перших днів добового балансування ринку природного газу в Києві зібрались трейдери, оператори ГРМ, «Укртрансгаз», НКРЕКП та споживачі.
Круглий стіл: Добове балансування ринку газу в Україні
10:00 / 8 лютого, 2019
AGROPETROL 2019 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу, електроенергії та міндобрив зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 8 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2019
Всі події