«Укренерго» встановило новий автотрансформатор потужністю - 200 МВА на ПС 330 кВ «Харківська»

НЕК «Укренерго» встановило новий автотрансформатор з новим конструктивом та значно кращими технічними характеристиками потужністю 200 МВА на підстанції 330 кВ «Харківська», для підвищення надійності енергозабезпечення Харкова та Харківської обл.

Про це 26 січня повідомила прес-служба «Укренерго». «Заміна автотрансформатора (1АТ) на новий потужністю 200 МВА з новим конструктивом та значно кращими технічними характеристиками суттєво підвищить надійність енергозабезпечення Харкова та області. Автотрансформатор вже пройшов комплексне випробування і успішно включений під навантаження», - йдеться у заяві державної компанії.

За інформацією «Укренерго» новий 1АТ виробництва ПАТ «Запоріжтрансформатор» є енергоефективнішим за рахунок відсутності маслонасосів для перекачування масла, яке у новому обладнанні охолоджується шляхом природної циркуляції, що дозволяє значно зменшити витрати електроенергії на власні потреби.

Крім того, новий трансформатор приєднаний до автоматизованої системи керування технологічними процесами (АСКТП) підстанції, що дозволить онлайн отримувати дані про стан 1АТ. А гарантійний термін експлуатації 1АТ – не менше 25 років.

Встановлення 1АТ проводилось за програмою заміни трансформаторного обладнання за рахунок тарифних коштів «Укренерго».

За довідкою системного оператора,  підстанція 330 кВ «Харківська» трансформаторною потужністю 600 МВА (3 АТ по 200 МВА) приєднана до мережі 330 кВ 2-ма лініями та має 16 приєднань ЛЕП 110 кВ, які забезпечують енергопостачання частини Харкова та міських промислових підприємств, зокрема, такі стратегічно важливі як завод бронетехніки ДП «Завод імені В.О. Малишева», турбінний завод ПАТ «Турбоатом», завод провідникової продукції ПАТ «Завод Південкабель», а також очисні споруди м. Харкова та ін.

 

16:33 / 26 січня 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події