«Укренерго» вперше відремонтувало лінію 750 кВ без відключення від напруги

НЕК «Укренерго» вперше відремонтувало лінію під напругою (без відключення від мережі) класом напруги 750 кВ, а саме лінію «Вінницька- Західноукраїнська». Про це 15 жовтня повідомив прес-центр державної компанії.

«Сьогодні лінійники «Укренерго» успішно провели роботи під напругою на лінії 750 кВ «Вінницька – Західноукраїнська» поблизу Вінниці, замінивши ізолятори в підтримувальній ізолювальній підвісці та дистанційну розпірку. Роботи при такій напрузі без відключення лінії від енергоживлення проводяться вперше в історії незалежної України», - йдеться у повідомленні.

В компанії зазначили, що роботи без відключення напруги дозволяють знизити технологічні втрати в мережах, також інколи відсутня можливість відключити ту чи іншу лінію.

Як наголосили в компанії, «Укренерго» наразі єдиний системний оператор в Європі, де лінійники вміють працювати на потенціалі під такою напругою, не відключаючи лінію від мережі.

В повідомленні зазначається, що від стабільної та безвідмовної роботи відремонтованої лінії залежить енергозабезпечення Вінницького та Чернівецького енерговузлів, що і викликало необхідність проведення поточного ремонту лінії під напругою. А сама лінія ПЛ 750 кВ «Вінницька – Західноукраїнська» є однією з системоутворюючих магістральних ЛЕП кільця 750 кВ ОЕС України.

Як повідомляло агентство ExPro, в середині квітня 2019р «Укренерго» вперше за роки незалежності України провело ремонт лінії під напругою, а саме 350 кВ. Дана технологія дозволяє забезпечувати безперебійну роботу цих ліній та підтримувати високий рівень надійності перетоків в Об’єднаній енергосистемі України.

11:00 / 16 жовтня 2020

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події