«Укренерго» успішно провело перший аукціон на закупівлю допоміжної послуги

НЕК «Укренерго» 12 грудня провело перший добовий аукціон, під час якого системний оператор придбав послугу з резервного відновлення частоти в торговій зоні ОЕС України, яка буде надаватися протягом наступної доби - 13 грудня. Про це йдеться у повідомленні на сайті оператора.

За умовами аукціону закуповувалися послуги з ручного резерву відновлення частоти (рРВЧ): на завантаження — в обсязі 1000 МВт та на розвантаження — в обсязі 421 МВт на кожну годину доби.

В аукціоні взяла участь Курахівська ТЕС групи ДТЕК.

«Проведення аукціону означає початок функціонування ринку допоміжних послуг — одного з ключових інструментів оператора системи передачі для забезпечення надійної роботи енергосистеми та якості електроенергії», - прокоментували значення проведення перших торгів в системному операторі.

За даними НЕК, на сьогодні зареєстрованими постачальниками допоміжних послуг ПрАТ «Укргідроенерго» (Дніпровська ГЕС-1, резерв послуги рРВЧ – 495 МВт) та ТОВ «ДТЕК Східенерго» (Курахівська ТЕС, резерв рРВЧ – 415 МВт).

Наступні тижневі аукціони заплановані на 17, 24 грудня, також будуть проводитися щодобові торги.

Як повідомляв ExPro, 10 грудня голова «Укренерго» Всеволод Ковальчук анонсував проведення перших аукціонів для закупівлі допоміжних послуг на поточному тижні (9-15 грудня).

16:48 / 12 грудня, 2019

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події