«Укренерго» у 2020р скоротило відключення ЛЕП на 59 днів завдяки ремонтам під напругою

НЕК «Укренерго» у 2020р скоротило відключення ліній електропередачі 330 та 750 кВ на 59 днів, завдяки технології ремонту під напругою

Про це 23 лютого повідомила прес-служба системного оператора.

«У контексті підвищення вимог до надійності роботи мережі, якості послуг з передачі електроенергії в ринкових умовах, а також подальшої інтеграції енергосистеми до ENTSO-E, роботи під напругою стають все більш затребуваними. Така технологія дозволяє не обмежувати видачу потужності генерації при необхідності проведення ремонту на лінії, у тому числі термінового. Крім цього, ремонтуючи ЛЕП під напругою, ми зменшуємо кількість планових вимкнень протягом року, забезпечуємо надійність живлення споживачів, а також знижуємо втрати в електромережі», – зазначив Олексій Брехт, директор з експлуатації та розвитку мережі «Укренерго».

Як пояснили в системному операторі, без вимкнення ліній, було замінено 390 елементів на трьох магістральних ЛЕП. Завдяки цьому за рік планові вимкнення ліній для проведення ремонтних робіт було скорочено на 59 днів. Зокрема, вперше без відключення напруги були проведені роботи на ПЛ 750 кВ Вінницька та ПЛ 750 кВ Західноукраїнська.

Також протягом року проводились роботи під напругою на ПЛ 330 кВ Дністровська ГЕС – Кам’янець-Подільська та на ПЛ 330 кВ Вінницька 330 – Бар.

У планах компанії на 2021 р навчити та сформувати бригади з виконання робіт під напругою у кожній енергосистемі, а також розширити види робіт без відключення напруги на магістральних ЛЕП.

10:03 / 23 лютого 2021

Подiї
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
08:00 / 26 вересня, 2019
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019 Україна має всі шанси відновити роботу найперспективнішого нафтогазового регіону – Південного. Поклади нафти і газу розташовані як на суші, так і на морі. На шельфову ділянку Чорного моря «Дельфін» вже подали заявку 4 компанії, які мають намір укласти з Україною Угоду про розподіл продукції (УРП). Odesa Offshore Conference 2019 – є найкращим майданчиком для зустрічі українських та закордонних замовників з буровими та сервісними компаніями та постачальниками обладнання.
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2019
12:00 / 13 червня, 2019
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії Для обговорення процесу впровадження нового ринку електроенергії, яке заплановано на 1 липня 2019р, компанія ExPro Consulting зібрала в інформагентстві "Укрінформ" провідних гравців ринку, а також більше 120 незалжених постачальників та споживачів електроенергії.
Круглий стіл: Ризики та переваги впровадження нового ринку електроенергії
Всі події