«Укренерго» та «Moldelectrica» провели тренування роботи в ізольованому режимі

Український та молдовський оператори системи передачі «Укренерго» та «Moldelectrica» провели протиаварійне тренування роботи енергосистеми в ізольованому режимі.

Про це 23 вересня повідомив прес-центр НЕК «Укренерго».

«НЕК «Укренерго» та оператор системи передачі Молдови ДП «Moldelectrica» успішно провели протиаварійне тренування. Захід відбувся 17 вересня 2021 року в межах підготовки до тестування роботи енергосистем України та Молдови в ізольованому від енергосистем РФ та Білорусі режимі», - йдеться в повідомленні.

Як зазначили в «Укренерго», в тренуваннях брали участь диспетчерські центри апарату управління НЕК «Укренерго» та ДП «Moldelectrica», а також регіонального диспетчерського центру Південного регіону НЕК «Укренерго» в Одесі. Керували тренуваннями головні диспетчери НЕК «Укренерго» Віталій Зайченко та «Moldelectrica» В’ячеслав Заставнецький.

«В умовах роботи енергосистеми в ізольованому режимі особливого значення набувають скоординовані дії диспетчерського персоналу, який має забезпечити надійну роботу єдиного блоку регулювання ОЕС України та енергосистеми Молдови. Всі сторони, що брали участь в тренуванні, показали злагоджену професійну роботу під час ліквідації потенційних технологічних порушень, які теоретично могли би виникнути під час проходження ізольованого режиму. При цьому чіткість дій оперативного персоналу дозволила зберегти стійкість роботи ОЕС України та Молдови. Набутий при цьому практичний досвід допоможе диспетчерам в реальній роботі та є запорукою успішного проходження ізольованого режиму у наступному році», — зазначив Віталій Зайченко.

В прес-центрі українського системного оператора зазначили, що під час тренування було відпрацювано дії під час виникнення технологічних порушень при паралельній роботі енергосистем, зокрема заходи для забезпечення режимів електричної мережі в перетині «ОЕС України – Одеса, Молдова». Також, під час тренування розглядались дії з ліквідації можливих аварійних ситуацій в ОЕС України та Молдови для різного рівня диспетчерського управління.

13:29 / 24 вересня 2021

Подiї
09:00 / 23 вересня, 2021
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021 EXPRO Consulting разом з «Укргазвидобування» запрошують провідні нафтогазові та сервісні компанії до Одеси, де 23 - 24 вересня на Odesa Offshore Conference 2021 будуть обговорені сучасні технології видобутку вуглеводнів на суші і шельфі. Актуальною темою одеської конференції буде розбудова інфраструктури південного регіону України
ODESA OFFSHORE CONFERENCE 2021
09:00 / 20 травня, 2021
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021 Карпатська нафтогазова конференція традиційно збирає видобувників, сервісні, бурові компанії та трейдерів у Львові. 20-21 травня EXPRO об‘єднає представників нафтогазової галузі та вперше підніме питання торгівлі електроенергії і напрямку декарбонізації та використання водню в Україні та Європі
CARPATHIAN OIL & GAS CONFERENCE 2021
11:00 / 13 лютого, 2020
AGROPETROL 2020 AGROPETROL – це єдиний в Україні майданчик для зустрічі виробників та постачальників дизпалива, бензину, пропан-бутану, природного газу та електроенергії зі споживачами – представниками агрокомпаній та промислових підприємств. В Києві 13 лютого зустрінуться представники відділу закупівель з трейдерами
AGROPETROL 2020
Всі події